НОВИНИ


Ласкаво просимо!

Дорогі клієнти та партнери!

Дрогобич став ще багатшим, а список підприємств збільшився на одну назву - Дрогобицька паперова фабрика. Тепер в нашому місті є власний виробник паперу.

Сьогодні ми розпочинаємо свій шлях від молодої виробничої компанії до всеукраїнського промислового гіганта. Попереду нас чекає багато звершень та досягнень. І ми будемо раді розділити ці перемоги з Вами.

Якщо у Вас є запитання, побажання, чи пропозиції, телефонуйте нам за контактними номерами!

З повагою, команда Дрогобицької паперової фабрики.

Опубліковано 20.12.2012 19:21:57 Адміністрацією сайту

Розширення асортименту продукції!

Одним із пріоритетних напрямків нашої фабрики є розширення асортименту готової продукції. Від сьогодні він включає в себе три категорії товарів. Це папір-основа, туалетний папір і паперові рушнички.

Однак ми на цьому не зупиняємося і вже в найближчому майбутньому список товарів Дрогобицької паперової фабрики збільшиться до десяти одиниць. Це важливий крок, який покладе початок всебічному вдосконаленню та оптимізації нашого товарного асортименту.

Залишайтесь з нами, і стежте за оновленнями. Ми будемо раді врахувати Ваші побажання і втілити їх в життя разом з Вами.

Опубліковано 02.04.2013 14:02:28 Адміністрацією сайту

Покращення якості продукції!

Шановні клієнти, після тривалого періоду модернізації виробництва, раді Вам запропонувати покращену якість нашої продукції. Завдяки введенням нових технологій у виробничий процес ми отримали високу якість продукції за помірною ціною.

Очікуємо введення в експлуатацію папероробної лінії в березні 2017 року.

Опубліковано 18.10.2016 16:09:02 Адміністрацією сайту